Deratyzacja

Kompleksowe zwalczanie i zapobieganie gryzoni, takich jak szczury i myszy, celem zminimalizowania ryzyka zdrowotnego, ochrony mienia oraz utrzymania higieny środowiska.

Usługa deratyzacji

Deratyzacja

Zauważyłeś w Twojej piwnicy, budynku mieszkalnym czy też budynku gospodarczym obecność nieproszonych gości – gryzoni, myszy lub szczurów? Ich występowanie jest niestety związane z działalnością i życiem człowieka, gdyż to właśnie w pobliżu ludzkich siedzib najchętniej znajdują one pokarm i sprzyjające okoliczności do zasiedlenia. Pamiętajmy, iż gryzonie mogą przystosowywać się niemalże do każdych warunków. Jedynym ratunkiem przed plagą gryzoni, czyli myszy i szczurów, jest profesjonalnie przeprowadzona deratyzacja.

Szkodliwość

Choć zazwyczaj myszy kojarzą nam się z milutkimi, maleńkimi stworzonkami zjadającymi ser, to tak naprawdę ich przebywanie w pomieszczeniach może wyrządzić ogromne szkody. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku szczurów. Szczur w domu to zapowiedź zmartwień i kłopotów, zaczynając na uszkodzeniach mebli, przegryzionych kablach elektrycznych czy rurach wodociągowych, na wielu groźnych chorobach skończywszy. Nawet nie przypuszczamy, iż gryzonie, a w szczególności szczury, przenoszą ponad 60 groźnych chorób, np. gorączkę szczurzą, leptospirozę (chorobę Weila), salmonellozę, dżumę, włośnicę. Szczury i myszy swoimi odchodami i śliną mogą zanieczyszczać produkty spożywcze, ponadto często zdarza się, iż także szkodniki atakują zwierzęta domowe, a nawet ludzi. Zarówno szczury, jak i myszy wychodzą na poszukiwanie pożywienia po zmierzchu, dlatego gdy przypadkowo spotkamy je na swojej drodze, to znaczy, iż ich populacja jest duża, a gryzonie potrzebują pożywienia.

Rozwiązanie

Oferujemy niezwykle szybkie i skuteczne odszczurzanie. Wieloletnie doświadczenie pozwala na przeprowadzenie efektywnej deratyzacji, która jednocześnie będzie bezpieczna dla domowników. Z naszą pomocą w krótkim czasie pozbędziecie się niechcianych i niebezpiecznych lokatorów, by w końcu bez strachu móc swobodnie korzystać z piwnic czy innych pomieszczeń.
Specjalizujemy się w wykonywaniu trudnych zabiegów odszczurzania dla firm branży spożywczej, przemysłowej oraz sektora rolniczego. Wykonujemy również usługi usuwania gryzoni z mieszkań i domów prywatnych.

Likwidujemy następujące gryzonie :
Myszy

Szczury

Jak działamy?

Jako profesjonalna firma deratyzacyjna, do zwalczania gryzoni stosujemy antykoagulanty I i II generacji – rodentycydy chroniczne, wywołujące śmierć gryzonia po upływie kilku dni od momentu zjedzenia. Dzięki temu inne gryzonie nie kojarzą trutki z miejscem wyłożenia, co pozwala na jej pobór w sposób ciągły, aż do momentu likwidacji całej populacji. Wykorzystywane przez naszą firmę preparaty do deratyzacji zawierają bardzo gorzką substancję, która zapobiega przed przypadkowym spożyciem przez ludzi. Preparaty mają różne formy i postacie użytkowe, o wyborze właściwego decydujemy po:

  • szczegółowym zapoznaniu się z miejscem, które ma zostać objęte deratyzacją,
  • identyfikacji gryzoni,
  • rozpoznaniu zagrożeń, jakie stanowić może preparat deratyzacyjny.

Stosujemy również urządzenia do wyłapywania gryzoni tzw. „żywołapki” i urządzenia unicestwiające gryzonie natychmiast (użycie tej metody jest najbardziej humanitarnym sposobem w walce z gryzoniami, gdyż zwierzę nie cierpi). Po zabiegu deratyzacji, wszystkie znalezione martwe osobniki są przez nas zbierane i utylizowane. Zaufaliśmy najlepszym polskim i europejskim producentom preparatów deratyzacyjnych. Stosowane przez firmę preparaty są najwyższej jakości i posiadają atesty Ministerstwa Zdrowia i Państwowego Zakładu Higieny.

Gdzie świadczymy usługi?

Usługi zwalczania gryzoni wykonujemy na terenie całej aglomeracji śląskiej. W uzasadnionych przypadkach dojeżdżamy w dowolnie wskazane miejsce na terenie całego kraju!

Potrzebujesz wsparcia lub konsultacji?
Napisz lub zadzwoń

Adres mailowy:

dddserwis@me.com

Kontakt telefoniczny

+48 509 257 052